Blog

mama ubiera dziecko na spacer zimą w kombinezon

Jak ubrać dziecko w zależności od temperatury?

Choć pogoda w Polsce często zmienia się jak w kalejdoskopie, na każdą z nich musimy przygotować nasze pociechy. Nie wiesz, jak ubrać dziecko na spacery o różnych porach roku? Przeczytaj nasz poradnik!

dziewczynka lepi bałwana

Propozycje na ferie zimowe dla dzieci

Nie masz pomysłu, jakie zabawy zaproponować w czasie ferii zimowych? Przybywamy z pomysłami! Przeczytaj, co możecie robić, kiedy pogoda za oknem dopisze lub przeciwnie – zaczęci Was raczej do domowych aktywności.

wnuczka wręcza dziadkowi laurkę z okazji dnia babci i dziadka

Pomysły na prezent na dzień babci i dziadka

Jak zamierzacie uczcić najbliższe święto babć i dziadków? Drobne upominki z pewnością ich ucieszą! Podsuwamy pomysły na bezcenne prezenty ręcznie wykonane przez dzieci.

Postanowienia noworoczne dla dzieci

Czy postanowienia noworoczne dla dziecka to dobry pomysł? Przeczytaj jak wspierać malucha w przedsięwzięciach? Przeczytaj w artykule!

mam zastanawia się, ile jej dziecko powinno spać

Ile dziecko powinno spać?

Zastanawiasz się, ile godzin snu potrzebuje Twoje dziecko? Z artykułu dowiesz się, ile powinno spać oraz jak odpowiednio przygotować je do wieczornego zasypiania.

Pomysł na prezent pod choinkę dla dziecka

Pomysł na prezent pod choinkę dla dziecka

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent pod choinkę dla dziecka? Sprawdź propozycje dla malucha i starszaka. Uśmiech po rozpakowaniu prezentu gwarantowany!